Reviews

5
based on 4 reviews
Marek (Warszawa)
Najlepszy domek na Mazowszu

Idealny pod każdym względem. Spędziliśmy tydzień z dzieciakami. Oprócz komfortowego domku mieliśmy dla dzieci wiele atrakcji w ogrodzie. Naszym chłopcom dużo frajdy sprawiła zabawa traktorkiem na pedały i polewanie się prysznicem ogrodowym. Blisko do pizzeri i na publiczny odkryty basen. Pierwszy raz w życiu widzieliśmy perliczki spacerujące po ogrodzie. Na miejscu można kupić miód a po 21:00 w lokalnej piekarni oprócz pieczywa można kupić, jeszcze gorące, jagodzianki i pączki - palce lizać :). Super miejsce. Mili gospodarze. Polecam.

Family with young children  |  0  |  stayed in 7/2018

Krzysztof (Polska)
2 doby to za mało...

Pobyt przez dwie doby to za mało, żeby zaznać wszystkich uroków tego niesamowitego miejsca... domek niesamowicie wkomponowany w konary drzew... super pomysł... wystrój... czystość... obsługa... wszystko na bardzo wysokim poziomie... dał bym nawet 6 gwiazdek... :))) cudowny bardzo słoneczny salon z koziołkiem dającym bardzo dużo ciepła ... oraz bardzo dużo urokliwego światła z palącego się w nim drewna wieczorem... super sypialnia ... niesamowity ogród z bardzo rzadkimi i uroczymi kurczakami ;) bardzo polecam ...

Young couple  |  stayed in 9/2017

Alicja (Warsaw)
Wypoczęliśmy :)

Bardzo sympatyczne miejsce. Nowocześnie, na poziomie i w rozsądnej cenie. Wrócimy...

Young couple  |  stayed in 8/2017

Beata (Polska)
Chcemy wracać! :)

Wróciliśmy do domu z krótkiego pobytu w Długosiodle i już chciałoby się znowu tam być. Przepięknie zaprojektowany domek (gratulacje p. Maju projektu!), z pełnym wyposażeniem (od zaparzacza do kawy, przez leżaki, gry, po fotelik rowerowy dla dziecka). Świetne miejsce na wypoczynek z dzieckiem, na wypoczynek z książką, ale też świetne trasy rowerowe, lasy, korty tenisowe i nawet odkryty basen. Więc o nudę trudno. Gospodarze zadbali o absolutnie wszystko. Jesteśmy BARDZO zadowoleni, i wypoczęci :)) Dziękujemy i polecamy!

Family with young children  |  stayed in 6/2017

External badges
Loading...
Upps!
You're running a web browser we don't fully support. Please upgrade it for a better experience.
Our site works best with Google Chrome.
How to upgrade the browser