08/08/2018

Nasz mniejszy brat już w domu

Tego w Długosiodle jeszcze nie było😃! Prawdziwy domek na kołach do wynajęcia na doby tylko u Nas! 17 metrowy, wybudowany na platformie przyczepy klimatyczny domek w stylu skandynawskim cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących. Możesz go wynająć już za 190 zł za 1 noc lub nawet 170 zł za dobę przy dłuższym pobycie. Domek może pomieścić do 3 osób. Idealnie nadaje się na przykład dla pary z dzieckiem oferując wygodne spanie dla dwojga na antresoli oraz mniejsze rozkładane spanie dla dodatkowej osoby na dole. Ten wyjątkowy mikrodomek jest w pełni wyposażony, całkowicie samowystarczalny, ogrzewany i dostępny dla Gości przez cały rok. Nie czekaj - rezerwuj już dziś!

30/11/2017

Ekipa Filmowa w Długosiodle - nasz Domek na planie filmu reklamowego :)

Kilka dni temu odwiedziła nas ekipa filmowa Sky Piastowkie. Domek w Długosiodle został wybrany jako lokalizacja do reklamy świątecznej pewnego sklepu odzieżowego. Pojawiły się profesjonalne kamery, światła a nawet sztuczny śnieg. Nie zabrakło też świątecznego renifera - niczym z filmu "Kevin sam w domu". Profesjonalni aktorzy i przemiła ekipa filmowa zabawiła u nas całe 2 dni, a tak naprawdę 2 noce, bo reklama kręcona była po zmroku. To było niesamowite doświadczenie obserwować profesjonalistów i patrzeć na wszystko od zaplecza. Nie możemy doczekać się ostatecznych efektów pracy. Będziemy informować jak tylko film pojawi się w mediach. I AKCJA!

07/11/2017

Nasze kury ozdobne. Jedwabiste, Czubatki i nie tylko...

Nasze kury ozdobne są nie lada atrakcja nie tylko dla dzieci. Również dorośli robią wielkie oczy, bo takich jeszcze nie widzieli - pierwsi pytają czy można pogłaskać. Tak, można! Jeśli tylko uda Ci się złapać. Proponuję najpierw pogonić za Rudzią. Złapiesz ją najprędzej. Tylko uwaga na Koguta, bywa bardzo zazdrosny. Będzie atakował i rozkładał skrzydła demonstrując swą siłę. Szykujcie aparaty! 

W naszym stadzie oprócz kur Jedwabistych znajdziecie również Czubatki. Białego Sułtana i Sebrytkę ( Bojownika ) z zadziornym pióropuszem. Jest także Araukana bezogoniasta znosząca zielone i różowe jajka ( nie mylcie z zielononóżkami). Największym okazem jest Szef całej bandy - kogut z gatunku Kochin. Dostojny i dumny. To on rządzi całą ferajną kur pospolitych. Nie mogę ich pominąć, bo tak, to własnie one, zwykłe rude kurki znoszą nam najwięcej szczęśliwych jajek!

25/ 10/ 2017

Jaka będzie pogoda w zimę 2017?

   Jaka będzie pogoda zimą? Prognoza pogody na zimę 2017/2018 wskazuje, że nie czekają nas ogromne mrozy i śnieżyce, ale meteorolodzy zapowiadają, że przez kilka dni temperatura może być wyjątkowo niska. Bardziej powinniśmy się obawiać silnego wiatru. Śnieg jednak się pojawi i będzie się utrzymywał. 

   Trochę liczymy na ten śnieg... Nie da się ukryć, że tworzy on wyjątkową atmosferę nie tylko na Święta Bożego Narodzenia. Klimatyczne wieczory spędzone przy romantycznej komedii i migoczącym świetle ognia palącego się w kominku, gdy za oknem jak okiem sięgnąć ogród pokryty śniegiem... BEZCENNE!

   Zapraszamy wszystkich na wypad za miasto i spędzenie leniwych wieczorów w naszym domu z kominkiem prosto do Długosiodła :)

Wczytywanie
Coś poszło nie tak!
Korzystasz z przeglądarki, której nie obsługujemy. Prosimy o jej uaktualnienie by móc w pełni korzystać z naszej strony.
Nasza strona działa najlepiej na Google Chrome.
Jak uaktualnić przeglądarkę